Программа «Бебі-старт»

Програма «Бебі-старт» – це 300 планів годинних занять з розвитку малюків від 6 місяців до 3 років (по 100 планів на кожну з 3-х вікових категорій) + детальний посібник для проведення занять з описом усіх видів діяльності, рекомендаціями, рецептами, фотографіями робочого матеріалу.

Програма розроблена таким чином, що НЕ виключає творчий підхід педагога щодо раннього розвитку, а є чудовою допомогою до його діяльності.

Кожне заняття – частина цілого річного плану , у якому враховано як нову інформацію, повторення вивченого і закріплення інформації. Зміна видів діяльності від заняття до заняття побудована таким чином, що за рік дитина встигає освоїти величезну кількість нових навичок, з кожним заняттям дедалі більше наповнюючи свої знання та вміння.

Детальний посібник, що додається до програми, є зручним довідником та підручником для роботи. Спираючись на нього, педагог зможе створювати якісний авторський урок!

Для кого призначено цю програму?

Це програма для кваліфікованих фахівців у галузі раннього розвитку, для проведення занять у групах та індивідуально.

Переваги програми:

 1. Підбір матеріалу враховує всі вікові психофізіологічні особливості дітей раннього віку.
 2. Програма спрямована на створення розвиваючого середовища під час занять, на гармонійний розвиток дитини.
 3. Побудована на ефективній взаємодії дорослого та малюка.
 4. Практично апробована, тому містить безліч рекомендацій, порад та рецептів.
 5. Базується на системності, поступовому ускладненні матеріалу.
 6. Програма авторська, складена з урахуванням використання принципів, елементів ефективних методик, що розвивають (Марії Монтессорі, Макато Шичиди, Миколи Зайцева).
 7. Кожен план розрахований для проведення 1 годинного заняття в середньому для кожної окремо взятої вікової категорії.
 8. Плани занять складені у лаконічному зручному форматі з можливістю підбору власних елементів для кожного заняття. Завдяки цьому, заняття кожного педагога матиме авторський характер. Це зручно для педагогів раннього розвитку, які люблять свою справу та підходять до неї творчо. Програма не обмежує педагога, а надихає та спрямовує, допомагаючи йому гармонізувати та структурувати свої заняття. У таких заняттях виключено одноманітність, оскільки всі види діяльності включені до неї з певною періодичністю.
 9. Використовуючи це планування, викладач легко підбере матеріали, іграшки, ігри до заняття, виходячи з матеріальної бази клубу, особливостей групи. Створюючи цю програму, ми врахували те, що ефективніше адаптувати навчальну програму до матеріально-технічної базі, ніж, навпаки, закликати до створення нової матеріально-технічної бази, яка потрібна на запровадження програми.
 10. Ця програма заощаджує час педагога на планування роботи, залишаючи можливість для творчої реалізації та зростання.

Ви можете безкоштовно отримати план першого заняття для вікової групи 1,4-1,6 року на електронну пошту.

  !!! Зверніть увагу , що один урок – це частина гармонійно спланованого року. На додаток до планів уроків йде докладний посібник, в якому детально розписані види діяльності, необхідні матеріали, рецепти, поради з організації та інші навчальні матеріали для успішної ефективної роботи.

  До програми не входять казки, забавлянки, пісеньки, зразки виробів, звукові та візуальні презентації.

  Вартість та умови продажу

  • один вік:4000 грн.
  • знижка 20%при купівлі 2 і більше вікових груп (знижка поширюється на додатковий вік)

   Бажаю творчої та легкої підготовки до ефективних занять!