Отзывы о обновленном курсе по раннему развитию «Baby start» (6.06.2015 — 7.06.2015)

“Евгения, спасибо за ваш профессионализм и за то, что вы делитесь своим опытом. Такие семинары нужно проводить не только для педагогов, но и для мам. Все должны понимать важность развития своего ребёнка. Очень жду следующих семинаров.”

Антонова Д. А.

“Семинар понравился – много интересной и полезной информации, которая правильно и грамотно систематизирована. Много практической работы. Евгения – профессионал высокого уровня и очень коммуникабельный человек.”

Черхова Н. Д.

“В цілому я залишилася задоволено семінаром, багато корисної інформації, випадків з практики, досвіду. Дійсно отримала очікувану структуру, за якою можна працювати. Є про що задуматись, переосмислити ті методи, які використовувала в роботі до семінару. В Жені, я у тренері не розчарувалась, бо знаю її як педагога своєї дитини. Людина знається на своїй справі і в той же час відкрита до нового досвіду.”

Погоріла Дарія

“Надзвичайно цікаво, легко, повчально. Залишилось відчуття, що побувала на занятті. В своїй роботі обов’язково!!! використаю цей досвід. Дякую, що все було саме так. Євгенія бажаю Вам і надалі також натхнення, запалу, творчості!!! Успіхів у всьому, запрошуйте на все цікаве.”

Вовкула Н. А.

“Мені дуже шкода, що я не можу відвідувати ваші заняття з раннього розвитку зі своєю дитиною, оскільки проживаю в іншому місті. Отримала великий багаж знань і обмін досвідом, багато цікавої інформації, яку можна використати в звичайному житті, я мама. Дякую Жені за все!”

Оверчук М. Є.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *