Отзыв о комплексной программе “Открываем прибыльный детский центр/ садик” Бондаренко Екатерина

Бондаренко Екатерина

Kid’s Dream – волшебный мир новых открытий Мы с радостью приветствуем вас в гостях у детского центра Kid’s Dream. Kid’s Dream – не просто центр раннего развития, это уникальное место, созданное с любовью и уважением к личности каждого маленького посетителя от 6 месяцев до 7 лет    
 

2 thoughts on “Отзыв о комплексной программе “Открываем прибыльный детский центр/ садик” Бондаренко Екатерина

  1. Відвідала семінар по – Ейдетика і Тріз для малюків, і залишилось дуже багато емоцій)))) з якими хочеться поділитись)) Звати мене, Оля, проходила заняття 4-5 листопада 2017 року. Програма є дуже насиченою і доступною для всіх рівнів підготовки, тому що, я у цій справі – новичок)) але все було зрозуміло, доступно та цікаво) Даний тренінг зацікавив розвиватись далі у показаних напрямках . Величезна вдячність тренеру, Кисиль Євгенії, яка змогла донести такий величезний об’єм інформації, легко, доступно, просто граючись) Одразу видно, що людина професіонал, яка не жаднічає) та із задоволенням ділиться власним досвідом та власними пропрацьовками. Євгенія, легко та комфортно проводить навчання підлаштовуючись під учасників, приділивши увагу кожному. Однозначно, що коли наступні лекції будуть саме у Євгенії , буду відвідувати, адже це людина, яка змогла мене ще більше змотивувати, зацікавити і повірити, що і у мене як у новичка це получиться)
    Щиро дякую, Анастасії, яка була справжньою “Феєю”, яка турбувалась про мене , щоб мені було комфортно))) Анастасія, потурбувалась , за житло (тобто ті хто з інших міст, мають місце де переночувати) за кофебрейки, відповідала на всі запитання, за чистоту у приміщенні, за чистий посуд і т. д. ) і просто за добре, позитивне відношення) Хочеться вернутись до вас ще, дякую за класні вихідні)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *