Семінар у Львові: досягнення, пригоди, враження.

Часто, під час семінарів-тренінгів у Києві, ми чули запитання від учасників: чи проводимо ми навчання в інших містах України? Це наштовхнуло нас на ідею проведення навчального заходу у Львові. Тож ми підготували два 2-денні семінари для керівників майбутніх та дійсних дитячих навчальних закладів, а також для їх викладачів.

Чому саме у Львові? По-перше, саме в цьому місті ми відкрили новий дитячий садочок у рамках нашої комплексної програми. Тож ми вирішили, що учасникам буде цікаво побачити, як працює зсередини «кухня» свіжоспеченого дошкільного центру. По-друге, у цьому регіоні великий попит на якісні послуги у сфері дошкільної освіти.

По-третє, тут є багато цілеспрямованих підприємців, котрі прагнуть вкласти свої кошти, знання, енергію в розвиток цього виду бізнесу. І не лише заради прибутку, а й для того, щоб віддати власних дітей у садочок своєї мрії.

Окрім того, львівські викладачі прагнуть збагатити запас своїх навичок та знань тут, на місці. За браком часу вони не можуть їхати далеко: графік роботи у них з понеділка по суботу (а буває, й по неділю).

Ще однією причиною є львівський колорит. Наші клієнти з різних регіонів отримали можливість познайомитися з цим чудовим містом.

Що вдалося? Все з запланованого. Ми провели якісні тренінги. Відгуки дуже позитивні. Усім учасникам ми приділили максимум уваги і відповіли на багато приватних запитань.

Що хотілося б покращити? Охочих працювати з нами на тренінгах виявилося більше, ніж заплановано нами місць та ніж здатне вмістити приміщення. Тож не всі охочі змогли потрапити на захід. По-друге, потрібно поліпшити систему розселення. По-третє, розробити програму знайомства з містом.

У Києві вже існує багато дошкільних навчальних закладів нового типу. Але й у регіонах теж необхідно розвивати мережу дитячих дошкільних центрів та садочків. Існує багато охочих, котрі хочуть відкрити такий бізнес.

Як приємно, що наш перший досвід проведення навчальних семінарів за межами столиці відбувся саме у Львові. А далі ми збираємося продовжувати проводити наші семінари у інших містах. Нам цікавовивчати місцевий менталітет, знайомитися із новою аудиторією, знайомитися із вимогами й запитами різноманітних установ, а також клієнтів — батьків. На місцях одні й ті самі питання вирішуються у різний спосіб.

Окремої уваги заслуговує аудиторія, що була присутня під час семінарів. Це доброзичливі і позитивні вихователі, педагоги. Все минуло надзвичайно енергетично і драйвово. Щоправда, і енергозатратно: наприкінці заходу я захрипла і майже втратила голос. Ми дуже втомилися. Але залишилися надзвичайно задоволені. Крім того, у нас була можливість познайомитися і поспілкуватися із учасниками семінару у неформальній обстановці, а саме за вечерею у ресторані.

Попереду в нас багато різних тренінгів та семінарів. Тож стежте за нашими анонсами!

Директор дитячого центру «Тотоша» і чотирьох дитячих садочків «Тотоша», керівник коучингової програми «Відкрий свій дитячий клуб» Тетяна Сорокіна.