Команда

Сорокіна Тетяна

засновник та власник мережі дитячих закладів “Тотоша”, франшизи талант-клубу “Тотоша”, директор проєкту “Відкрий свій дитячий клуб”, керівник тренінгового центру “Тотоша”.

Перевірить договір оренди, проведе ефективне зонування, допоможе скласти бізнес-план, прорахує початкові інвестиції, рентабельність, термін окупності, вибере оптимальну для Вас систему оподаткування, проведе необхідні консультації з ключових питань.

Омельчук Анастасія

Куратор-координатор навчальної програми

Фахівець, який допоможе Вам підібрати ефективний персонал, налагодити всю адміністративну роботу та успішно запустити Вашу рекламну компанію. Кожен день у режимі прямого зв'язку відповість на всі Ваші запитання.

Лимар Ольга

Директор приватного садочку  "Тотоша"

Навчить координувати роботу співробітників, складати фінансові плани та звіти, що неминуче призведе до підвищення ефективності компанії.

Виничук Катерина

директор кейтерінгової компаніїї «Мама Ням», керівник відділу продажів.

Допоможе Вам побудувати систему роботи з постійними клієнтами, а також навчить роботу в CRM-системі, таблицях обліку та звітності

Кучер Олександра

Керівник відділу маркетингу і PR

Допоможе розробити ефективну маркетингову стратегію Вашого закладу, а також скласти сучасний рекламний план просування Вашого бізнесу.