Про нас

Ми хочемо Вас привітати!

Адже якщо Ви читаєте цю сторінку, значить у Вас є мрія відкрити дитячий клуб/садок. Ми впевнені, що це найдобріший і найцікавіший бізнес . І чим більше в країні дитячих закладів – тим краще майбутнє на неї чекає, тому що саме тут маленькі люди вчаться мислити, творити та любити знання.

Які етапи проходить людина, яка вирішила відкрити свій дитячий центр чи садок?

 1. Спочатку він мріє та спостерігає за існуючими закладами.
 2. Потім докладно вивчає все , що пов’язане з цим бізнесом та роботою центрів/садків (методики раннього розвитку, інтер’єр, напрями роботи, основи ведення бізнесу, необхідні мінімальні витрати тощо).
 3. Розробляє концепцію , продумує фішки та акценти, розмірковує на тему назви та визначається з типом дитячого закладу.
 4. Доглядає підходяще приміщення , вивчає ринок дитячих іграшок та розвиваючої допомоги, шукає оптові магазини.
 5. Займається ремонтом , закуповує меблі, техніку та аксесуари для мінімальної комплектації дитячого центру.
 6. Підбирає персонал , розробляє фірмовий стиль.
 7. Розробляє рекламну стратегію , займається створенням сайту та рекламної продукції.
  Навчає персонал , вибирає (створює) навчальні програми, складає перелік послуг.
 8. Планує роботу та складає розклад занять.
 9. Відкриває дитячий клуб!

Цей шлях із тими чи іншими варіаціями проходить кожен бізнесмен , що у цій сфері. Звичайно, для виконання багатьох спеціальних завдань, він швидше за все наймає фахівців, але все ж таки саме він все це продумує і контролює.

Пройшовши цією дорогою, ми точно знаємо, що вона усіяна граблями. У нас усі ці кроки зайняли півроку, але повноцінна робота клубу налагодилася лише через 6 місяців після відкриття. Ми припустилися багато помилок, тому що всі знання збирали по крихтах.

Звичайно, ми мали ідею купити франшизу дитячого центру, але ми від неї відмовилися, бо хотіли власне ім’я, концепцію та шлях розвитку. Наприклад, тепер під брендом “Тотоша” у нас є дитячий клуб, міні-сад та тренінговий центр. Маючи франшизу, дитячий садок довелося б називати інакше, та й семінари ми не змогли б проводити — адже це розголошення комерційної інформації.

Сьогодні ми знаходимося на етапі тиражування бізнесу , а це означає, що ми вміємо переносити свій досвід на нові проекти і при цьому враховувати особливості, вигадувати нові фішки, щоб відкрити дитячий клуб чи садок.

Саме час запропонувати Вам всебічну підтримку у відкритті Вашого дитячого центру/садка!

Чому це вигідно для вас?

Ви отримуєте весь комплекс послуг з відкриття дитячого центру/садка і при цьому вільні від усіляких зобов’язань . Ви платите тільки за послуги, у той час як франчайзі платять за бренд, мережеву рекламу, корпоративне навчання та багато іншого.

У будь-який час Ви можете відмовитися від продовження нашої співпраці та почати діяти самостійно.

Що ви отримуєте, співпрацюючи з нами?

 • Повне навчання та консультації у цій сфері бізнесу.
 • Аналіз конкурентів .
 • Докладний план дій щодо підготовки Вашого центру/садка до відкриття.
 • Бізнес-план з розрахунками капіталовкладень, щомісячних витрат та прогнозованих доходів.
 • Набір фішок та унікальна пропозиція для клієнтів Вашого дитячого центру/садка.
 • Підбір відповідного приміщення , поради з ремонту та облаштування.
 • Списки необхідних посібників, обладнання, іграшок, меблів, книг та інших матеріалів для роботи дитячого клубу/садка. Списки та адреси найкращих магазинів та складів.
 • Пакет робочих документів , приклади ведення бухгалтерії та обліку клієнтів.
 • Розробка переліку послуг та розкладу занять, ціноутворення.
 • Розробка фірмового стилю, сайту та рекламної продукції , за бажанням – наповнення та розкрутка сайту.
 • Створення рекламної стратегії (інструкції та рекомендації), ознайомлення з усім спектром рекламних можливостей у цьому бізнесі.
 • Підбір персоналу та базове навчання .
 • Підготовка клубу/садка та персоналу до відкриття, поради щодо організації щоденної роботи.
  Ви можете завантажити докладний план роботи , а також ознайомитися з коучинговою програмою «Прибутковий дитячий центр / садок»

Ми разом з Вами пліч-о-пліч будемо проходити нелегкий шлях від ідеї до відкриття та повноцінної роботи. Ви зможете уникнути сотні помилок і неприємностей, заощадите чималу суму і дізнаєтесь про всі тонкощі цього бізнесу.

Якщо Ви замовите весь комплекс послуг з відкриття свого дитячого центру/садка, додатково отримаєте безкоштовних 3 місяці індивідуальної підтримки . Це означає, що Вам буде, до кого звернутися з питаннями та сумнівами. У цей непростий початковий період Ви почуватиметеся спокійно та впевнено.

Ми працюємо командою, де кожен добре знає свою роботу, тому ми гарантуємо відмінний результат !

До команди входять: директор тренінгового центру талант-клубу та трьох міні-садів “Тотоша” Сорокіна Тетяна , редактор сайту “Відкрий свій дитячий клуб” та керівник сайту “Расти розумним” Кучер Олександра .

Задати питання, обговорити подробиці та замовити всебічну підтримку у відкритті дитячого клубу прямо зараз можна за телефоном: (097) 613 97 89 (Тетяна Валентинівна)

Бажаємо Вам успіхів та приголомшливих досягнень!